מושיקו

כואבת לי הרגל דוקטור, אני כמעט ולא יכול ללכת. כל פעם שאני מכופף ומיישר את הרגל הכאבים מכים בי חזק. לפעמים אני בקושי מצליח לעמוד, שלא לדבר על ללכת. אני יודע שאני צריך להיות קצת יותר פעיל מבחינה ספורטיבית ובכלל, אבל בחיי דוקטור שאני לא מצליח, אני פשוט ל יכול להגיע לזה. הרגל דוקטור, הרגל הורגת אותי. הכאב נמצא מסביב לברך ובמעלה הירך. לפעמים זה מרגיש כאילו משהו מנסה לחפור את דרכו מתוך הרגל שלי אל העולם החיצוני ובדרך הוא מעכל אותי, את הרגל שלי. אתמול כמעט נפלתי במדרגות בגלל זה, בתיה, שהייתה איתי באותו הרגע אחזה בידי והצילה אותי מהתרסקות. היה לי מאוד לא נעים דוקטור, מאוד.

מתי זה התחיל?

לפני חודשיים, פחות או יותר.

משהו השתנה בחיים שלך באותו הזמן, או קצת לפני?

תראה, אני לא בטוח שזה קשור, אבל זה התחיל שבוע אחרי שחזרתי לבקר במועדן שמפלוליות.

ומה זה המועדון הזה?

זה מועדון לילה להיפופילים, אתה יודע כאלו שמחבבים היפופותמים קצת יותר מהרגיל ובאופן קצת פחות אפלטוני מהמקובל.

למה אתה מתכוון?

נו באמת, היפופילים הם אנשים שנמשכים להיפופותמים, מבחינה מינית אני מתכוון.

אני מבין, ומה עושים שם במועדון?

שותים, רוקדים, מדברים וכל מה שעושים בכל מועדון לילה. בסוף כל ערב הקבועים נגשים למרתף, או כמו שאנחנו קוראים לו ההיפודרום ושם יש כמה בובות גדולות, בגודל טבעי פחות או יותר, עשויות סיליקון היפואלרגי של היפופותמים בסיטואציות כאילו טבעיות אך מגרות. כמו בחופי נהר או בשולי הביצה והחברים באים קוראים קריאות שמחה ובתורם מזיינים את ההיפופותמים בתחת.

וזה מעמיס על הברכיים?

אני לא חושב שבאופן מיוחד. בסך הכל מזיינים כמו כל אדם אחר מן הישוב. אולי זה נגרם מהצורך לנקות להם את התחת לאחר מעשה. אפילו שזה מסיליקון, זה עדיין היפופותם אתה יודע. זה כבר מאוד וצריך להרים ביד אחת ובשניה לנקות וצריך לעשות את זה כמה פעמים.

אני מבין, אי אפשר לפתור את העניין הזה איכשהו?

תראה, יש גם היפו אחד קטן, אבל זה לא אותו דבר. הרי הדבר החשוב ביותר לנו, ההיפופילים, זה להרגיש את עוצמתו האדירה של ההיפופותם. להרגיש את קטנותינו העלובה אל מול עוצמתו של מלך הביצה. ואז לזיין אותו.

אולי אפשר לשכור מישהו שיעשה את מלאכת הניקוי עבורך?

תראה דוקטור, זה מאוד לא מקובל. אצלנו בקהילה הגישה היא מאוד סוציאליסיטית, הייתי אומר כמעט קומוניסטית וזה לא יתקבל בהבנה. היחידים שיכולים אולי להרשות לעצמם מעשה שכזה הם ההיפופילים המוגשמים.

היפופילים מוגשמים?

כן אלו אנשים שממש הצליחו לבוא במגע עם היפופותמים חיים, אמיתיים. רוב אלו שמנסים לא שורדים כדי לספר כמובן, אבל אלו שמצליחים לחזור, חוזרים כגיבורים אמיתיים וזוכים בכבוד מלכים.

שלחתי את מושיקו לעשות צילום שהראה מעבר לכל ספק שיש לו היפופיזה חמורה בברך. כשמזכירתי היקרה הגב' טובחוב ניסת ליצור קשר עם מושיקו ולבשר לו שזו רק היפופיזה ואפשר לטפל בזה די בקלות, התברר לה שהוא יצא למסע משותף עם כמה היפופילים נוספים לאפריקה. שם הוא ניסה לגשת להיפופותם על גדות האוקבנגו ונמעך למוות.

שלושה גמדים את הריין חצו

שלושה גמדים בנהר נסחפו

שלושה גמדים במים טבעו

לאחר שבוע גופותיהם נמשו

כחולות ומנופחות וקצת אכולות

כעיניין של חמש עשר האלמנות

ומאה שלושים ושלוש היתומים והיתומות

גמדים פוליגמים מחורבנים

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה אלימות, בובת מין, היפופותם, היפופיל, הפרשות, זין, חיים קשים, טחורים, כללי, מין בטוח, מלח הארץ, סיליקון, רקטום, שבלול, תחת.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים