רשימותיו של דר' צ'יבוניבר – I

פרידה ציפלבסקי

היום נכנסה אלי לראשונה הגב' ציפלבסקי יחד עם פרידה ביתה. פרידה התיישבה בשקט על הכורסא שבפינה והגב' ציפלבסקי אמרה בטון מודאג שהילדה נוזלת. כששאלתי אותה אם הילדה סתומה היא ענתה שלפעמים כן אבל עכשיו היא כל הזמן נוזלת. רשמתי כמה שאלות על דף נייר ונתתי לה לענות עליהן בזמן שאני בודק את הילדה.

הכנסתי את פרידה אל מאחורי הווילון וביקשתי ממנה להתפשט. פרידה אכן נזלה. ניתן היה לראות נזילות חמורות מכל הפתחים המקובלים וגם מהפחות מקובלים. הנוזל היה סמיך בצבע ירקרק עם גושים אפורים לבנים. הנוזל שפע מתוך האוזניים, הפה, האף, פי הטבעת, איבר המין, העיניים ובנוסף נראה היה שמתפתחים אצלה פצעים גדולים אשר גם כן הפרישו את אותו הנוזל. ביקשתי מהאסיסטנטית שלי ציפורה טובחוב לקחת דגימה מכל אחד מהאברים הנוזלים ולשלוח מייד לבדיקת מעבדה ולאחר מכן להסביר לפרידה על יחסי מין ואמצעי מניעה.

בינתיים, עד שיגיעו בדיקות המעבדה המלצתי לגב' ציפלבסקי להעביר את פרידה לדיאטה של לפת כבושה וחילבה ולחבוש את האיברים הנוזלים בתחבושת אלסטית שהושרתה ברביחת סלק שלוש פעמים ביום ולבסוף רשמתי לה כדורים נגד שילשול.

כעבור שבועיים חזרה אלי גב' ציפלבסקי עם פרידה. כפי שצפיתי ותוצאות בדיקות המעבדה אכן אימתו את חששותי, לפרידה היה מקרה נדיר של דרחשת טרופית ומצבה רק הלך והידרדר.

לאחר התיעצות עם דר' דלפנזור (מומחה ידוע שם למחלות חשוכות מרפא שמקורן באזורים טרופיים) החלטנו לרשום לפרידה קוקטייל תרופות מיוחד. הקוקטייל כלל תרופות נגד אלרגיות, דיכאון, שילשולים, דלקת אוזניים, שרשור, צפדינה, רככת, שעלת, גרבצת, גריפה, ציפה, דריפה ימפונפוני.

כעבור שבועיים פרידה מתה בביתה. כשחזרתי מהלוויה עצרתי לכוסית וויסקי בבר של מרטין רנזורי וסיפרתי לו על המקרה המצער. הוא סיפר לי שבדיוק אותו דבר קרה לילדה אחת בכפר שבו נולד. הוא גם סיפר שזה עבר לה אחרי שבועיים בלי שהיה צריך לעשות כלום. רשמתי את זה לפני למקרה שניתקל במחלה הזאת שוב. אמרתי לו תודה, שילמתי והלכתי למכון ליווי, הייתי חייב להתפרק קצת.

זונה מקופסת שימורים

למשוך את הלשונית ולפתוח

להיזהר שהמיץ לא ישפריץ

לא על הבגדים

ולא על הנעליים

לגמור הכל ולשלם ביציאה

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה אימא, אלוהים, גיהנום, הפרשות, זבל, זונות, סליחות, רפואה, תורת הקוונטים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים