נהגוס פלביוס – 2.

2.

 nahagos-3.jpg

– תל אביב?
– כן…
– כמה?
– עשרים
– יש הנחה לסטודנטים?
– לא
– אני מבין
– טוב, אתה עולה או מה? קר לי ככה, גם לאנשים פה בפנים.
– טוב בסדר, אבל דע לך שזה לא בסדר שאין אצלכם הנחה לסטודנטים
– יאללה תעלה ואל תבלבל את המוח, נודניק.
הסטודנט התיישב בספסל האחורי במושב השני משמאל. הטלפון שלו צלצל והוא ענה בקול חלש שבקושי נשמע בתחילה אבל הלך והתגבר. "תשמע זה לא שיש לי משהו נגד עורכי דין, בכלל לא, אני אפילו מכיר כמה באופן אישי ונכון שיש ביניהם טיפוסים מפוקפקים, אבל רובם סבבה. אבל הם חברה צעירים, לא בעלי השפעה או משהו כזה. כשאני חושב על זה שיש לנו עורך דין בתור ראש ממשלה, אז אני חושב שיותר גרוע מזה לא יכול להיות. אתה תגיד לי? מה יכול להיות יותר גרוע מזה? מה? נהג מונית? מוכר בטטות? גנרל? מה? תאמין לי, להם אני מאמין יותר!

– תל אביב?
– כן…
– בו חמודי, עולים

היא משכה גבר שעיר גדול מידות ועב כרס אחריה, "בוא כבר נו…"  נעלי העקב שלה כמעט ונשברו על המדרגה הראשונה, "בוא כבר עלה, קר לי בחוץ", היא התיישבה על יד החלון והוא לידה בשתיקה.

– כמה זה לאחד? שאלה
– עשרים. ענה הנהג

– תו לו ארבעים וחמש שקל. היא ציוותה על עב הכרס שאיתה הוא הוציא ארבעים שקלים מהארנק, תפח לנהג על הכתף, ותחב לו את שני שטרות הירקרקים ליד.

– תודה. ענה הנהג
– בכיף. ענתה
– מה איתך מה אתה שותק ככה, אתה מפחיד את האנשים פה בחיי
– אממ…
– תראה אני לא יכולה ככה עם כל השתיקות האלו שלך, אתה לא מדבר איתי, אתה לא אומר לי מילה במשך ימים שלמים, כל מה שמעניין אותך זה סקס ואוכל, אז מה אם יש לך זין כזה גדול שלא מפסיק לעמוד, אתה חושב שזה מספיק? שאני לא יעזוב אותך בגלל זה? ואתמול חצי שעה מצצתי לך ואחרי עוד זיינתי אותי בתחת עד שהתפרקתי לגמרי, אני בקושי מצליחה לעמוד ואתה, כלום, נאדה, אף מילה. אני יודעת כבר שאתה בכלל לא אוהב אותי יותר… כלב חרמן שכמוך
– אממ…
היא פרצה בבכי מר וצווחני והחלה להכות את השעיר גדול המידות שלצידה בעזרת תיק היד השחור והמבריק שלה. הזוג האסיאתי לא ממש הבין במה מדובר ולכן, ככל הנראה, המשיך את שיחתו תוך התעלמות מוחלטת מהמתרחש סביבו. לעומתם, שאר הנוכחים, קרי הנהג והסטודנט, חיפשו את הנקודות החיוורות ביותר שעל תקרת המכונית כדי לבהות בהן. חמש דקות מאוחר יותר היא הייתה רדומה על הכתף השעירה שלו ומורחת את האיפור המוגזם שלה על חולצתו.
nahagos-4.jpg

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה אספסוף, חיים קשים, נהגוס, סקס, רכילות.‏ קישור ישיר לפוסט.

3 תגובות על נהגוס פלביוס – 2.

 1. מאת K‏:

  שתדע לך שאני מעריץ אותך.

  לא שאני מנסה לזרות מלח על הפצעים, אבל זה שיש לך 0 תגובות ואתה עדיין מוציא פוסטים בלי למצמץ זה מדהים.

  ברכות.

  נ.ב.
  אם תוכל לתת איזה אייטם עם הכובע הקירגיזי זה יחמם לי את הלב

 2. מאת מרמיטה‏:

  תודה.

  לקחתי לתשומת ליבי את עניין הכובע.

 3. מאת ג'ולזי‏:

  אגב שתדע, אני תמיד קוראת, גם אם לא מגיבה.
  ומוצא חן בעיני הנהגוס פלביוס עד מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים